Hravou formou objevujeme svět

Jak to funguje?

Vedete své děti ke sportu, nebo k pohybu? Na našich dětských lekcích aplikujeme stejné metody, které učíme dospělé, a rozvíjíme hlavně samotný pohyb. Pracujeme na síle, mobilitě, koordinaci, rovnováze, smyslovému vnímání, postřehu, rytmu a na dalších "super schopnostech", na kterých pak děti mohou stavět nejen ve sportu, ale také v životě. Hravou formou objevujeme svět kolem i uvnitř nás a poznáváme a rozvíjíme vlastnosti našeho těla.

Pokud pro své školáky hledáte kolektiv, kde se navzájem motivujeme, hrajeme si a učíme se spolupracovat, můžete je kdykoli přihlásit do naší dětské skupiny AQUA.  Kromě pohybových sestav, které jsou dětem zcela přirozené, se učíme taky odpočívat, pozorně vnímat, naslouchat a pomáhat druhým.

Lekce jsou otevřené všem školákům od 6 do 13 let s jediným předpokladem, chutí se hýbat. Máte doma neposedu? Pošlete ho k nám prozkoumat jeho vlastní potenciál. Bez drilu a soutěžení.

Co s sebou?

Dětem zabalte pohodlné oblečení, ideálně s krátkým i dlouhým rukávem a nohavicemi (což ocení při pohybu na zemi, zabráníte tak odřeninám). Většinou cvičíme naboso, ale pokud preferujete obuv, zvolte tenisky, které nedělají šmouhy na podlaze. A budeme se hodně hýbat, tak nezapomeňte na láhev s vodou.

Kolik to stojí

Hýbeme se jednou týdně hodinu a půl, každá lekce stojí 250 Kč a platí se na semestr dopředu.  

Rozvrh jaro 2022

Praha Skupina Aqua

Bližší info Marcel Mysliveček.

2022 © Pohyb je život