Učitelé

Kdo se vám bude věnovat?

Petr Růžička

Petr Růžička

Jsem fyzicky aktivní celý svůj život, začal jsem se pohybovat před 50 lety a zatím se nezastavil.

Více o Petrovi →
Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Pohyb ve všech jeho možných formách je součástí mého života už od dětství, které jsem v podstatě celé strávil na zimních stadionech jako hráč ledního hokeje. Svět profesionálního sportu jsem opustil v 17letech, ale u sportu a pohybu jsem zůstal jako student Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě.

Více o Petrovi →
Michal Štefek

Michal Štefek

Mé jméno je Michal Štefek a pohyb mě provází od raných let. Do svých 15-ti let jsem aktivně hrál volejbal a pak plynule přešel na b-boying (breakdance), kterému jsem se věnoval 15 let.

Více o Michalovi →
Marcel Mysliveček

Marcel Mysliveček

Od malička miluju pohyb. Lezení po stromech, plavání na všechny způsoby, tanec, fotbal, basketbal, ping pong, kung fu, šerm… a pak přišel volejbal, od kterého už to byl jen malý krok k beachvolejbalu. Tomu se nyní, v roli hráče i v roli trenéra, věnuji přes deset let.

Více o Marcelovi →
František Čejka

František Čejka

Od mala mi pořádně nic nešlo. Lezl jsem po stromech, ale bál jsem se do výšky. Hrál jsem fotbal, ale nakonec jsem skončil v bráně. Ve třinácti jsem do naší party přinesl parkour, ale zatímco ostatním šlo všechno hned, já měl problém se základními přeskoky. Pak jsem začal dělat bojové umění a posléze jsem přičichl k bojovým sportům. Měl jsem poprvé štěstí na učitele. I díky němu jsem mohl pozorovat, jak tu roste systém cvičení s kettlebells a začal mít chuť na další disciplínu. Začal jsem běhat čtvrtku na ovále.

Více o Frantovi →
Daniel Tatarin

Daniel Tatarin

Vyrostl jsem na judu. 2O let života jsem strávil na tatami. Jako malého kluka mě judo pohltilo. Uchvátilo mě svou všestranností. Naučilo mě obratnosti, budovalo ve mně sílu a důvěru vlastního těla, vystavovalo mě zkouškám odolnosti.

Více o Danielovi →