Učitelé

Kdo se vám bude věnovat?

Petr Růžička

Jsem fyzicky aktivní celý svůj život, začal jsem se pohybovat před 46 lety a zatím se nezastavil. Od roku 2015 jsem součástí Ido Portal Mentorship Programu. Jejím cílem je vzdělávat se přímo od učitele (Ido Portal) a dále šířit jeho učení a myšlenky.

Více o Petrovi →

Petr Vojtíšek

Pohyb ve všech jeho možných formách je součástí mého života už od dětství, které jsem v podstatě celé strávil na zimních stadionech jako hráč ledního hokeje. Svět profesionálního sportu jsem opustil v 17letech, ale u sportu a pohybu jsem zůstal jako student Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě.

Více o Petrovi →

Michal Štefek

Mé jméno je Michal Štefek a pohyb mě provází od raných let. Do svých 15-ti let jsem aktivně hrál volejbal a pak plynule přešel na b-boying (breakdance), kterému jsem se věnoval 15 let.

Více o Michalovi →

Adriena Pecinová

Vyrůstala jsem u koní a naučila se pracovat, jezdit a padat. Pár let jsem byla malou tenistkou, poté fotbalistkou, jezdila bicross, hrála florbal a zhruba ve 12 letech jsem objevila lední hokej, který byl celým mým světem přes 5 let.

Více o Adri →

Jana Hlaďová

Více o Janě →

Marcel Mysliveček

Od malička miluju pohyb. Lezení po stromech, plavání na všechny způsoby, tanec, fotbal, basketbal, ping pong, kung fu, šerm… a pak přišel volejbal, od kterého už to byl jen malý krok k beachvolejbalu. Tomu se nyní, v roli hráče i v roli trenéra, věnuji přes deset let.

Více o Marcelovi →

František Čejka

Od mala mi pořádně nic nešlo. Lezl jsem po stromech, ale bál jsem se do výšky. Hrál jsem fotbal, ale nakonec jsem skončil v bráně. Ve třinácti jsem do naší party přinesl parkour, ale zatímco ostatním šlo všechno hned, já měl problém se základními přeskoky. Pak jsem začal dělat bojové umění a posléze jsem přičichl k bojovým sportům. Měl jsem poprvé štěstí na učitele. I díky němu jsem mohl pozorovat, jak tu roste systém cvičení s kettlebells a začal mít chuť na další disciplínu. Začal jsem běhat čtvrtku na ovále.

Více o Frantovi →
2021 © Pohyb je život