Dálkové studium 1:1

Jak to funguje

Nejlepší forma výuky, která se nám osvědčila, je výuka prezenční. Nicméně v případě, že vám ani skupinová, ani soukromá výuka nevyhovuje, nebo bydlíte jinde (nebo jste se přestěhovali) než dneska učíme, tak potom nabízíme řešení ve formě dálkového studia.
Distanční výuku bereme jako jinou formu toho, co nabízíme osobně - pohybová praxe, studium a výuka. Nejde nám o to prodávat náhodné tréninkové programy náhodným lidem s cílem vydělat peníze a s nejistým výsledkem pro studenta - což je bohužel praxe, která na Internetu převládá.
Chceme vás učit, provázet vás po cestě pohybu, dávat pozor na váš rozvoj a potřebujeme vědět, že to myslíte vážně. A proto se musíme osobně poznat. Proto budeme požadovat nemalou práci a úsilí i od vás.

Jaké jsou podmínky

Do dálkového studia neakceptujeme každého, musíte nejen splnit naše podmínky, ale musíme si i být vzájemně sympatičtí, jinak by to stejně dlouhodobě nefungovalo.

  • Nemůžeme učit někoho, koho neznáme, komu nebudeme věřit a kdo nebude věřit nám. Nejdříve si tedy vyměníme pár emailů, budeme chtít vědět, s kým máme tu čest, jakou máte zkušenost s pohybem, odkud jste, proč chcete u nás cvičit, váš zdravotní stav a pár dalších údajů.
  • Poté, na základě vašich možností, schopností a požadavků vytvoříme tréninkový plán, podle kterého bude probíhat vaše pohybová praxe. Jednotlivé cviky vám popíšeme, vysvětlíme a ukážeme na videu skrze online aplikaci, kde bude váš cvičební program umístěn.
  • Komunikovat budeme přes email. Není v našich silách fungovat v reálném čase, tj. odpovědět hned, ale do 3 dnů vždy dostanete odpověď.
  • Druhým nástrojem na komunikaci bude videokonferenční Zoom (nebo ekvivalentní software). Zoom si spolu uspořádáme pokaždé, když začnete nový program a rezervovat si na něj můžete přibližně hodinu času.
  • Je důležité, aby jste chápali, o co jde, proč to či ono cvičíme a jak. Proto každý cvik a jeho provedení nahrajete na video, které váš učitel zkontroluje, opraví či odsouhlasí, dokud provedení nebude perfektní. Zajistíme tak, aby vaše praxe vedla správným směrem.
  • Počítejte s tím, že náš trénink není jednoduchý a výsledek neuvidíte za týden, ani za 3 týdny. Nechceme vám slibovat zázračné výsledky se zázračnými cviky - sami cvičíme a víme, že je to dřina a trvá to dlouho.
  • Vyhrazujeme si právo ukončit spolupráci, pokud nebude student cvičit podle našich představ nebo poruší naše podmínky.
  • Protože jsme škola - učíme. Neprodáváme tréninkové plány ani návody (viz níže). Takže když přestanete být naším studentem - přestanete k nám chodit - dveře do školy za zavřou a tím nebudete mít přístup ani k online aplikaci, ani k dalším případným zdrojům.

Kolik to stojí

Koncept distanční výuky je pro nás, pro učitele, nejnáročnější. Cena za měsíc distanční výuky je 5.000,- CZK. Jako škola pracujeme s konceptem semestrů, který má 3 měsíce. Minimální závazek jsou tedy 3 měsíce a to za cenu 15.000,- CZK.

Jak začít?

Neodradili jsme vás a chcete se vydat na cestu pohybu? Přihlásit se můžete tady.

Disclaimer

Neprodáváme tréninkové plány na 3 týdny. Ani na měsíc ani na rok. To, co nabízíme je proces a vedení. Ne náhodné věci z instagramových videí, ani zábavné drily s tenisákem nebo tyčkou. Vše, co po vás budeme vyžadovat, jsme sami odcvičili, propotili a vydřeli, protože jsme v první radě sami studenty. Víme, kam vás chceme dostat a také víme jak.

Nebudeme vás všude vodit za ručičku, ale budeme vám pevně stát za zády při každém kroku do neznáma. Chceme vás naučit lovit, ne vás krmit perfektně připraveným a předžvýkaným materiálem. Neslibujeme six pack za 6 týdnů, ani stojku za tři. Protože opravdová a reálná praxe vyžaduje váš čas, trpělivost, konzistenci, a každodenní práci. Výsledky jsou vedlejším efektem výše uvedeného a jsou často úměrné vaši investici a úsilí.

Nehledáme zákazníky ani fanoušky. Hledáme studenty, jedince, kteří se opravdu chtějí učit spolu s tím, co “být studentem” obnáší [a ne, nemusíte být vrcholový sportovec].