Dálkové studium skupina

Dálkové studium skupina

Chcete s námi studovat, ale nejste v Praze, Plzni nebo Ostravě? Nyní máte možnost.

Jak to funguje?

  • K výuce využíváme naši platformu a proces výuky je podobný jako u našich "normálních" skupin.
  • Váš učitel pro vás připraví program, na začátku každého týdně si s vámi udělá Zoom videokonferenci, kde vám vysvětlí všechny podrobnosti programu - jak cvičit, co to pro vás i nás znamená atp. A další týden znovu. A tak, postupně, týden za týdnem, měsíc za měsícem se budete zlepšovat.
  • Na platformě každý den přesně uvidíte, co cvičit, jak, kolik opakování nebo jak dlouho, každý cvik má vysvětlivky a videa.
  • Po registraci uhradíte fakturu, kterou vám váš učitel zašle na email.
  • Po přijetí platby obdržíte pozvánku do skupiny a začnete cvičit.
  • Protože jsme škola - učíme. Neprodáváme tréninkové plány ani návody (viz níže). Takže když přestanete být naším studentem - přestanete k nám chodit - dveře do školy za zavřou a tím nebudete mít přístup ani k online aplikaci, ani k dalším případným zdrojům.

Kolik to stojí

  • Cena za tři měsíce výuky je 6.600,- CZK (jinak řečeno 2.200,- korun za měsíc).
  • Druhou možností je učit se u nás jenom jeden měsíc. Cena za jeden měsíc je 3.300,- CZK.

Jak začít?

Dejte nám vědět (info@pohybjezivot.cz), že máte o výuku zájem a my vám dáme vědět, kdy budu k dispozici volné místo.

Disclaimer

Neprodáváme tréninkové plány na 3 týdny. Ani na měsíc ani na rok. To, co nabízíme je proces a vedení. Ne náhodné věci z instagramových videí, ani zábavné drily s tenisákem nebo tyčkou. Vše, co po vás budeme vyžadovat, jsme sami odcvičili, propotili a vydřeli, protože jsme v první radě sami studenty. Víme, kam vás chceme dostat a také víme jak.

Nebudeme vás všude vodit za ručičku, ale budeme vám pevně stát za zády při každém kroku do neznáma. Chceme vás naučit lovit, ne vás krmit perfektně připraveným a předžvýkaným materiálem. Neslibujeme six pack za 6 týdnů, ani stojku za tři. Protože opravdová a reálná praxe vyžaduje váš čas, trpělivost, konzistenci, a každodenní práci. Výsledky jsou vedlejším efektem výše uvedeného a jsou často úměrné vaši investici a úsilí.

Nehledáme zákazníky ani fanoušky. Hledáme studenty, jedince, kteří se opravdu chtějí učit spolu s tím, co “být studentem” obnáší [a ne, nemusíte být vrcholový sportovec].